Motorsykkel

Artikkel: illustrasjonsbildet

Avdeling Norges Motorsykkelforbund

Norges Motorsykkelforbund ble stiftet 28.07 i 1916. Den 01.01.1977 ble forbundet tatt opp i Norges Idrettsforbund. I 2002 fusjonerte Norges Motorsykkelforbund med Norges Båtsportforbund og Norges Snøscooterforbund og ble til Norges Motorsportforbund. Dette forbundet er det største i NMF, med Motocross som den største grenen.

Norges Motorsportforbunds motorsykkelseksjon omfatter ulike klasser innenfor grenene

Internasjonalt sorterer grenene i Motorsykkelseksjonen under det internasjonale motorsykkelforbundet, Federation Internationale De Motorcyclisme (FIM) og det europeiske motorsykkelforbundet, Union Europèenne de Motorcyclisme (UEM). Se link til disse to forbundene nederst på denne siden.

NB! Viktig informasjon vedrørende de ulike grenen blir lagt ut på grenenes nyhetssider gjennom sesongen. Stikk innom din gren og hold deg oppdatert!

 

Seksjonsstyre MC      
Navn Tittel  Epost Tlf
Emilie Westbye Seksjonsstyreleder MC emilie@nvk.as 48005173
Ivar Gynnild Nestleder ivar@gynnild.no 91132118
Harald Tufthaug Grenleder Motocross harald@neraal-maskin.no 40003047
Arild Sande Vara Motocross arild.sande58@gmail.com 90106062
Roger Hermansen Grenleder Roadracing rogerhermansen@me.com 94874367
Bente Sandem Vara Roadracing bente-sandem@hotmail.com 93870972
Marianne Lundevold Grenleder Trial marianne.lundevold@gmail.com 45235898
Bjørn Hovden Vara Trial bjorn.hovden@icloud.com 90776106
Mette Nyberg Grenleder Enduro menybe@online.no

91778894
Remi Aaasli Vara Enduro remi.aasli@gmail.com

40478900
Sigbjørn Olsen Grenleder Speedway sigbjorn.olsen@lyse.net 90792468
Henning Sveen Vara Speedway hennsvee@bbnett.no

41210799
Stein Arild Wiik Hansen Grenleder Quad steinarild.hansen@yahoo.no 91381487
Kristine Dohn Vara Quad kristine@crossquad.no
98878505
Lin Granlund Grenkontakt Drag MC lin.k.granlund@gmail.com
91771885
Anne Marthinsen Grenkontakt Supermoto anne1605@live.no
95880610
Ivar Gynnild Grenkontakt Hillclimb ivar@gynnild.no 91132118
Katrine S. Eriksen Ungdomsrep skolkat@online.no 48221190
Petter Bjerlind Vara Ungdomsrep vbjerlin@frisurf.no 90608198
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

utskriftsvennlig side
Kontaktinfo - organisasjon
>> Norges Motorsportforbund
Norges Motorsportforbund
Adresse Nedre Storgate 42
3015 DRAMMEN
Telefon 81527808
Telefax 21014249
   
   
Søk på nivå
Region
Klubb
Komite Seksjon Motorsykkel
Kontaktpersoner ved Seksjon Motorsykkel
Kommende stevner og kurs
Navn Dato
2015 Nyttårscrossen 10.01


Besøksadresse: Nedre Storgt. 42 3015 Drammen       Telefon: 815 27 808            E-post: nmf@nmfsport.no